| DeGea1 a întrebat:

plz dati-mi idei de cadouri de craciun pentru parintii mei
dau funda la cel mai bun raspuns pls

11 răspunsuri:
| danut47 a răspuns:

Un cadou simplu, facut manual, parintilor tai le va place asta..Depinde ce fel de persoana esti. poate ceva nebisnuit.iar inpresiona!big grin

| Gabriel_Saramet_1996 a răspuns:

Buna iti zic eu cateva cadouri care le prefera parinti: pentru mama:un ruj niste oje o pila mai multe de genu asta sau un cos de cosmetice iar tata:o sticla de vin sau de sampanie sau nistelucruri cre ii plac tatalui tau sau daca vrei un cadou la amandoi iale o vacanta undeva happy

| BlackNinja a răspuns:

Ai putea sa faci o prajitura(daca stii dar cred ca nu e cazul) sau o felicitare facuta manual.

Răspuns utilizator avertizat
| DeGea1 explică:

Mama nu prea ii de acord cu machiajul si tata nu prea bea vin eu as vrea handmade ceva neobisnuit care sai impresioneze

| OOOLEOOO a răspuns:

Tu esti cel mai mare cadou pentru parintii tai.

| DeGea1 explică (pentru OOOLEOOO):

Am spus clar " handmade "

| tinerelul a răspuns:

Cartea ta de gramatica, caci oricum nu o folosesti

| tinerelul a răspuns (pentru DeGea1):

Ced face omul cu mana lui... lucru manual se cheama

| Miauti a răspuns:

O cruce
Un cosciug
Lumanari
Biblia
Un preot
Pe dracu daca esti satanist

| TomaSorinel1974 a răspuns:

O farfurie colorata cu carioci sau markar, un album facut in totalitate de tine, sare de baie honemane reteta ingredienta 1:sare de baie grunjoare 2:flori uscate de cimbru, levantica si soc le amesteci si le pui in o pungulita legata cu o fundita. Fundita