| anonim_4396 a întrebat:

Stiti ce inseamna daca un barbat are vopsita unghia de la degetul mic de la mana in culoarea rosu? E de alta religie sau face parte dintr-o secta? Dau funda! Mersi!

11 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Nu stiu, dar in Biblie nu vei gasi o asemenea cerinta.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

De ce nu-l intrebi?

| ellyd a răspuns (pentru besleaganicolaecosmin):

E profu meu si l-a mai intrebat cineva si nu a raspuns

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru ellyd):

Atunci intreaba-l si tu si spune-ti o parere de cei cu unghii vopsite si poate intra in jocul tau sau sa va uniti cu toti si sa-l sabotati sa nu mai poata tine ora daca nu va spune si sa-l spuneti directorului

| Cristynelu5 a răspuns (pentru ellyd):

Stai chill, profu nostru de biologie isi creste o unghie de la degetu mic foarte foarte mult si o data ne-a spus de ce dar am uitat... face bine la sanatate nu stiu ce stimuleaza asm uitat. dar infine nu e nimic rau.

| stlucian a răspuns:

Nu e nici o secta sau altceva de genul asta! Sunt fite de prost gust.Un barbat trebuie sa aiba mainile ingrijite si curate "la fel" ca o femeie.
Am mai vazut si cu unchia ceva mai mare la acelasi deget bleeah(poate foloseste la scarpinat undeva big grin )

| Moisie a răspuns:

Fi linistit ca nu e niciuna si nici alta!
Mai degraba si-a batut joc de el o fata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca e vreo religie sau altceva.E doar un..moft.Si eu obisnuiesc din cand in cand, asa ...de frumusete.happy

| adrian1419 a răspuns:

It's a flesh wound

| HippocrateS a răspuns:

Da, da sigur tipul e satanist.