| ghicicinesunt a întrebat:

Heyy am o intrebare masturbarea e pacat?

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ce mai conteaza daca e pacat sau nu, cand e practicata de majoritatea?!

| Floris83 a răspuns:

Normal că e păcat!

| CharlieHarper a răspuns:

Nu-i nici un păcat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde doar de tine cum o consideri.

Răspuns utilizator avertizat
| madyddd a răspuns:

E păcat că unii consideră astfel de lucruri ca fiind păcate. Păcat!

| Pitzipoanca a răspuns:

Da fiule, e mare pacat. Dumnezeu si Sfantul Petru te monitorizeaza 24/7 sa vada daca te joci cu maslinuta. E mai ok sa omori o fetita de 3 ani, dupa ce ai violat-o, decat sa te masturbezi.

| alecsalecs a răspuns:

Salutare,vreau sa ti spun ca aproape orice lucru este un pacat atunci cind abuzezi de el! Masturbarea ca orice lucru in sinea lui trebuie sa fi atent sa nu abuzezi de el off
Domane Doamne ce ne faci tu noua!

| cookyeh a răspuns:

Daca esti pocait da, e pacat. Eu zic ca nu are de ce sa fie pacat, e doar o auto-satisfacere.

| Julya21 a răspuns:

Nu e pacat dar e un viciu pe care trebuie s-al indrepti