| navarre a întrebat:

Http://www.trilulilu.ro/video-cultura/aceasta-este-divin itatea
Vin si va intreb,DE CE credeti ca trebuiau,,pastrate"fetele neancepute pentru ei,mai ales dupa ce le-au ucis parintii si fratii?
Credeti ca acele,,fete care nu au cunoscut impreunarea cu un alt barbat"(precum se specifica in biblie) s-au,,daruit"de placere la ucigasii parintilor lor?
Sa fie aceste,,metode"indemnuri Divine?
Credeti ca Divinitatea absoluta,stapanul universului,se poate deda la asemenea marsavii (pruncucideri,viol, crime in masa)?
Sunt multe intrebari intr-adevar, DAR cei care gandesc liber pot raspunde cu cea mai mare usurinta!

5 răspunsuri:
| ramona30 a răspuns:

Carte stupida si aberanta aceasta biblie. Suntem in 2012, nu prea mai intereseaza pe nimeni ineptii precum religia si biblia. Poate doar in locuri in care prostia este molipsitoare. Aici, bisericile ar fi adevarate focare de infectie laughing.

Răspuns utilizator avertizat
| Raba_Baba_1967 a răspuns:

De ce puneti in contul Lui Dumnezeu, invataturile si ritualurile pagane?