| traiescdeciexist a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=l4cb54ZwLYk Nu sunt in totalitate de acord cu acest video, va las pe voi sa va exprimati parerea.

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Multe adevaruri sunt in acel video

| Mădă0611 a răspuns:

Ce nu iti place?

| zurick a răspuns:

Nici eu nu sunt!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce urmaresc ei vrea si antihtist.vor obtine dar, din nefericire nu le va placea deloc.nici lor. nici noua.

| Buresbista123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce urmaresc ei oare? crezi ca ei sunt Bau-bau sau religiile ori fii teroarea pe lumea asta,ateii,marea lor majoritate nu urmareste absolut nimic, ci isi traiesc viata cum considera, daca se intampla ca tie nu ti convine ca cineva te ia la intrebari despre convingerile tale, cred ca tu ai o problema daca nu poti purta un dialog bazat pe ratiune si probe solide, nu pe ce crezi tu in caputul tau...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gerula ma? ateii nu urmareste? asa faci tu acordu in limba daca? daca ateii este multe nu insamna ca nu sant manipulati de lume cu credeti voi de crestini ca ar fi prin. nu stiu prin ce, ca tine de credinta fiecaruia, si nu de ceia ce spune, oricine, orice?

| Morphines a răspuns:

Nici eu nu sunt! happy

| Buresbista123 a răspuns:

Cu ce nu esti de accord mai exact?

| Buresbista123 a răspuns (pentru Buresbista123):

Eu unul nu stiu de unde are ateismul 40 000 de mi de ani vechime, ateismul e starea naturala a omului, iar stiinta tinde sa admita ca specia umana dateaza de acum 250 000 de ani...

| traiescdeciexist explică (pentru Buresbista123):

Pai nu imi place sfarsitul cand se enumera defectele religiei, nu cred ca sunt chiar atat de grave sau poate nu sunt eu suficient de informata. Dar, mi se pare ca sfarsitul a fost exagerat.

| Polonic1 a răspuns (pentru traiescdeciexist):

Pai chiar alea sunt defectele religiei.(de fapt e baza religiei)