| AvalohAlyn a întrebat:

Ți-e frica de Apocalipsa? adică de sfârșitul lumii, nu neapărat biblic ci sfârșitul lumii.

5 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Eu inca astept o apocalipsa cu zombie. Sper sa se intample. Tot ce imi trebuie e adapost (deja am casa), provizii (am mancare si apa, iar magazinul e foarte aproape in caz ca trebuie sa dau un raid rapid acolo pentru mai multe provizii) si cateva arme, cum ar fi o bata de baseball (are varul meu) si un pistol sau ceva sabie.

| halogen001 a răspuns:

Nu, pentru ca e fantezie pe hartie.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Nu, daca poate, sa vina inainte sa dau bacul laughing!

| DonEduardo a răspuns:

Nu.

| blairelovesmusic a răspuns:

Nu.