| EvangelineDS a întrebat:

Imi poate explica si mie cineva clipu' asta ::http://www.youtube.com/watch?v=Vvsf7W7wWjw adica....astia-s nebuni de la natura sa din cauza religiei?

5 răspunsuri:
| Zenicide a răspuns:

Se masturbeaza in grup, ce nu ai inteles?

| EvangelineDS explică (pentru Zenicide):

Pai nu vedeam vibratoarele...straight face

| Zenicide a răspuns (pentru EvangelineDS):

Normal ca nu le vedeai primitivo :| Se masturbeaza emotional http://www.youtube.com/watch?v=nSqJ-7tg0Eo

| Mădă0611 a răspuns:

Jajajajajaajajajaajajaajajajaa­jaja Y despues dicen que los Rockeros somos los locos big grin
Hahaha, si apoi spun ca noi, rock-erii, suntem cei nebuni

Din cauza religiei, sau multumita laughing

| comandamente a răspuns:

Aceasta este o biserica pendicostala din Spania,
antradevar felul an care se manifesta parca sunt beti acesta este serviciul lor sn program,
ei spun ca vine Duhul sfant asupra lor, dar dupa felul de manifestare al lor eu cred ca de un alt duh sunt calauziti,
Asta nu anseamna ca dac din cauza religiei lo....asa rebuie sa facem toti deoarece biblia ne vorbeste cum ai va calauzi Dumnezeu prin Duhul Lui Cel Sfant.

Faptele apostolilor 13:2
Pe când slujeau Domnului şi posteau, Duhul Sfânt a zis: „Puneţi-Mi deoparte pe Barnaba şi pe Saul, pentru lucrarea la care i-am chemat."

cei care sunt calauziti de puterea Duhuli Cel Sfant vor fi linistiti pasnici oamei ai rugaciuni.Amin