| RAY a întrebat:

Intrebare doar pentru satanisti.

Voi sărbătoriți moartea lui Iisus de Paste?

7 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Sataniști sunt de părere că Iisus e un produs cultural (lucru factual adevărat, existența lu Iisus nu e certificată istoric), deci nu sărbătoresc moartea unui inamic inexistent, ei sunt împotriva ideologie creștine nu împotriva zeului creștin (inexistent în opinia lor).

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Staniștii ar fi sarbatorit-o daca nu ar fi înviat. Învierea lui Isus ii înfioară ca pe demoni pentru ca sunt conștienți ca li se apropie sfârșitul.

| RAY explică (pentru TamplaruAnisoara):

Iar faci spam, de ce ai raspuns nu aveai ce face

| JicaContra a răspuns:

Buna intrebarea big grin

| RAY explică (pentru JicaContra):

Din pacate putini satansti sau sataniste pe aici

| JicaContra a răspuns (pentru RAY):

Correct, dar tot e buna intrebarea, chiar daca nu raspunde nici un/o satanist(a)!winking
adica, si eu sunt curios big grin

| RAY explică (pentru JicaContra):

Pune tu o intrebare pe TPU cine e satanist sa nu fac spam