| unicornulfaraminte a întrebat:

Intrebarea aceasta este pentru Satanisti. Am facut ritualul de initiere, doar ca nu am avut lunamanari de culoare si dupa ce hartia a ars scrumul l am aruncat la ghiuveta. Este posibil sa nu fi mers ritualul? Funda pentru cel mai explicit raspuns

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu sunt ateu, tu crezi ca la satana =personaj imaginar inventat de imaginatia umana,omul o specie ipocrita da vina pentru raul facut pe fiinte imaginare,revenind la intrebare tu crezi ca la satana i pasa de culoarea lumanari tale? pai a mers ritalul s-a ars lumanarea,hartia, apropo ce ai scris pe hartie? in ebraica nu? ca nu stie romaneste, ne meritam soarta cand ne pierdem viata asta minunata cu porcari gen rituale sataniste, numai bine ai fi citit o carte de biologie, chimie, fizica nu aiureli

| SG1995 a răspuns:

Da, a funcționat, totuși îți recomand să te limitezi doar la Joy of Satan, multe chesti scrise acolo sunt aberați. Tu ca satanist ar trebui să nu fi supus vreun doctrine, fie ea și "satanistă". Puștiu dacă vrei să discutăm pe temă sunt deschis, îți trimit pe privat link la pagina mea de Facebook.

| unicornulfaraminte explică (pentru SG1995):

Sunt fata? Si da, vreau link de la pagina ta. Sunt noua si am nevoie sa aflu cat mai multe.

| xerxes1 a răspuns:

Orice ritual are efecte doar asupra mintii celui care il practica.
Si pionierii in perioada comunista se faceau respectand un ritual.
Satana nu exista decat in mintea religiosilor cu probleme psihice.

Răspuns utilizator avertizat
| 6684464 a răspuns:

De unde pasiunea asta? laughing
Daca pentru tine exista Satan, inseamna ca exista si Dumnezeu?