| AvalohAlyn a întrebat:

La ce pagina începând a celor trei carti Conversații cu Dumnezeu de Neale Donald Walsch se afla întrebările și răspunsurile despre posibila viața extraterestra și extraterestri?
Și în ce carte din cele 3?
Poate cineva știe cu exactitate unde exact in cele 3 cărți este tratat extratereștri și viața extratetestra.Eu citind doar o carte din cele 3 dar având pe toate 3.Ma interesează în principal subiectul extratereștri și după cum am pus și alta întrebare și subiectul viața după moarte.
Mulțumesc!

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

De pe timpul profetilor, nimeni nu a mai vorbit cu Dumnezeu! Daca cineva afirma altceva, e un sarlatan mincinos care vrea sa traiasca din naivitatea unora ca tine! Si sunt destui din pacate...