| SexoasaTha a întrebat:

Melodia asta e satanista? http://www.youtube.com/watch?v=-yxSCt_uhcA
Cum putem interzice astfel de melodii pe youtube?

Răspuns Câştigător
| irbis a răspuns:

Puahahahahahahahah!

Nu ai idee ce am vazut eu pe youtube. Asta e nimic in comparatie.
De asemenea, ce propui tu se cheama cenzurare si ultima oara cand s-a incercat asta, n-a mers prea bine, ba chiar intreaga lume s-a rasculat.

13 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti sa reclami apasand in dreapta unde este un drapel si apare scris raportati. Daca facem mai multi reclamatii il sterge adminul.

| Azµre a răspuns:

Nu-ți place nu asculta... nu trebuie să reclami dacă nu-ți place.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Dar nu te uiti

| HueyFreeman a răspuns:

Nu, nu poti interzice melodii doar pentru ca nu-ti plac. Asta tine de bunul simt.

| drhotzu a răspuns:

Nu...
mie chiar imi place, si nu are nici o legatura cu satanismul!
uite aici o melodie care a castigat la eurovision:
http://www.youtube.com/watch?v=-6Xl9tBWt54
de asta ce zici e satanista sau nu?

Răspuns utilizator avertizat
| drhotzu a răspuns (pentru SexoasaTha):

:)
si uite ceva asa de miercuri ca sa te simit mai bine:
http://www.youtube.com/watch?v=Ypkv0HeUvTc

Răspuns utilizator avertizat
| drhotzu a răspuns (pentru SexoasaTha):

Mda am trecut si eu prin perioada asta pana pe la 20 de ani happy
dar timpul trece si te linistesti laughing)

| pozeanimate a răspuns:

Este satanista
apasand in dreapta unde este un drapel si apare scris raportati
alegi categoria si raportezi

| Calininio a răspuns:

De ce sa le interzici? Ti-ar placea ca cineva sa interzica de pe youtube melodiile crestine?

| alex500 a răspuns:

Cum sa le interzici? Nu iti place, nu asculta!

| XanthiaSin a răspuns:

Asa si ce are?
Daca nu-ti place pentru ce o asculti?
Du-te la biserica si asculta nea barbosu'!