| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a trimis acum 5 minute marele zeu Zambazulu niste preziceri prin mesaje psiho-pupu ca sa-si dovedeasca existenta :

In 2015 vor fi :
- ucideri
- accidente
- cutremure
- tornade
- boli
- cruzime fata de alte animale

Acceptati aceste dovezi (clar valide) pentru existenta marelui zeu Zambazulu?

14 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Desigur. La rându-mi prezic că în următoarea sută de ani vor fi cel puţin trei cutremure majore, cel puţin 40 de avioane se vor prăbuşi şi omul va păşi pe Marte. Păi ce, numai Nostradamus poate? Dacă nu o fi aşa, dau o bere.

| minrest a răspuns (pentru Gizăz):

Eu am citit in Biblie ca vor fi prooroci mincinosi, blasfemiatori si oameni care vor lua in desert numele Domnului. Si vad ca sunt.

| AvalohAlyn a răspuns:

Nu ti-a zis ceva si despre o invazie a extraterestrilor? Pacat, mie mi-a zis.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Si de tine ce a zis in care categorie o sa fii, din cele enumerate?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Broo zi SI mie de zeul asta Mai multe..Cine stie poate are dreptate! Oricum pare intelept.

| Mariani_Roberto_1993 a răspuns:

Sincer nu am mai auzit de acest nume ne dai si sursa?

| Mariani_Roberto_1993 a răspuns:

Care sunt de la Diavol pamantul este strain pentru Dumnezeu, de asta se afla satana pe pamant si face Rau zeul tau Zambazulu

| Alexandr a răspuns:

Cine e Zambazulu?

| Cynar a răspuns:

Tu esti ala care te lamentai ca te injura crestinii?
Iti place sa faci pe victima.
La ce postari imbecile ai pe TPU, cred ca te injura si ateii.
Chiar nu-ti dai seama cand devii penibil?
Trezeste-te, daca nu vrei sa ramai un pacalici toata viata.

| Purec a răspuns (pentru Cynar):

Hahaha voiam sa ii raspund si eu, dar nu o puteam face mai bine laughing las' ca se maturizeaza el...laughing

| popamihaitza a răspuns (pentru Cynar):

Mai bine pacalici decat idiot toata viata.

| Mariani_Roberto_1993 a răspuns (pentru popamihaitza):

IDIÓT, -OÁTĂ, idioți, -oate, adj., s. m. și f. 1. Adj., s. m. și f. (Persoană) care suferă de idioție; tâmpit, cretin, imbecil. 2. Adj. (Despre manifestări ale oamenilor) Care manifestă, care denotă nerozie, stupiditate etc. [Pr.: -di-ot] – Din fr. idiot. Te cam inseli draga

| popamihaitza a răspuns (pentru Mariani_Roberto_1993):

Multumim de autocaracterizare, dar nu era nevoie. Se vede de la o posta.