| GabiiHaș a întrebat:

Oare de ce unii oameni vor sa-l urmeze pe diavol? adica, toate piercingurile, tatuajele, si altele si altele ma gandesc ca diavolul; asa te cheama la el, nu? si cutremurele nenorocirile tot diavolul le face. deci va rog sa raspundeti ca eu chiar sunt nedumerita

Răspuns Câştigător
| deskone a răspuns:

Pei uni oameni vor sa-l urmeze din cauza ca Dumnezeu nu le-a facut nici o minune, tatuajele nu sunt neaparat chemarea diavolului cutremurele nu sunt facute de diavol pur si simplu sunt facute de natura

11 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Ori faci trolling ori ești extrem de proastă...

| GabiiHaș explică (pentru FucktheSystem):

Sora-mea mai mik a scris ca-i tampita...

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Daca si miscarea rocilor (cutremurele) sunt provocate de satan...

| DomineRex a răspuns:

"Oare de ce unii oameni vor sa-l urmeze pe diavol? adica,toate piercingurile,tatuajele, si altele si altele ma gandesc ca diavolul; asa te cheama la el, nu?"
Nu diavolul te face sa le ai si nevoia de a iesi in evidenta, de a fi unic.

| DomineRex a răspuns:

Si nu diavoul face cutremurele si toate nenorocirile si chiar Dumnezeu.
Daca nu am dreptate da-mi un singur pasaj din biblie care sa ma contrazica.

| MyObsession a răspuns:

Cine ţi-a zis mă că dacă ai piercing sau tatuaj slujeşti pe diavol?laughing)))))))))
Hai că m-ai făcut să râdlaughing)))
Adică,eu îl slujesc pă nenea satana?laughing
Sunt atee, wtf, nu ştiu cine ţi-a spus prostia asa -.-.
Şi diavolul face cutremurele?
LOL.
Astea sunt fenomene NATURALE.Mama natură le provoacă.
Cutremur: mişcarea rocilor.

| Anonymus314 a răspuns:

Dumnezeu e mai puternic ca diavolul, in toate. Reformuleaza te rog ca n-am inteles nimic, sincer laughing

| callie2 a răspuns:

Atat de incuiata esti incat tatuajele si piercingurile te fac sa te gandesti la diavol?
ele sunt un mod de a te exprima ca sa nu mai zic ca e corpul tau si poti face ce vrei cu el. unde e legatura cu diavolul?

| GabiiHaș explică:

Du-te-n ***** m-ati. daca vrei sa vb despre prostii d-astea...du-te pe alt site...

| MeShadowMaster a răspuns:

Nu te obosi sa intelegi deoarece o minte atat de limitata nu poate. Dumnezeu este doar o iluzie a bunatatii care doarme, diavolul este cel care iti raspunde mereu solicitarilor. Dumnezeu unde este cand se intampla toate nenorocirile de pe pamant? De ce diavolul iti raspunde in mod absolut surprinzator atunci cand il convoci la ananghie si cumpana? Desi nu te poti increde in el este mult mai...util...decat orice alta divinitate lipsita de interes precum un om de stiinta ce analizeaza un cobai.

| MeShadowMaster a răspuns:

Diavolul este mult mai puternic intr-un cuvant deoarece nu cred ca ai inteles esenta precedentului comentariu happy. Fa doar o incercare lipsita de risc care sa aiba ca urmari dovada existentei sale, implicarii sale si puterii sale si vei avea o surpriza foarte marewinking.