| Roam a întrebat:

Pareri? https://www.youtube.com/watch?v=jIJWwns9qyU

Daca aveti de gand sa va pronuntati va rog sa urmariti tot!

12 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Putea sa spuna aceleasi lucruri fara atatea injuraturi, exagerat de multe. Are cumva dreptate, biserica e o afacere, dar fiecare e liber sa mearga pe ce drum doreste.

| NemNUZ a răspuns:

Un taran, mi-e rusine ca este din Cluj. Este asa incapabil incat citeste de pe prompter. Nici macar sa injure nu poate.

| Holiday a răspuns:

Adevarul spus direct, chiar daca nu suna frumos, tot adevar ramane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"limbajul si prostia, atitudinea acestuia spune totul.nu cred ca exista asa ceva.asemenea individ.imi pare rau ca impart epoca internetului cu un nemernic, prost incult si rau.sincer.nu-i vad locul nicaieri.decat langa biserica cu torta in mana, si in gura cu invectivele, ce le sloboade educatia primita.problema lui nu e biserica ori religia ortodoxa.problema lui este el insasi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde o fi scapat saracul de el?
Nici macar nu-si da seama pe ce lume traieste.

| pet555 a răspuns:

Nu am putut asculta tot, fiindca omul asta sincer spune niste vorbe care sunt bune doar de aruncat la gunoi! Bietul om! O avea multe vorbe de mizerie si injuraturi in cap, si vad ca se face de ras scotandu-le pe gura! Un asemenea limbaj arata un om care nu se poate stapani, si mai mult, nu are pic de fericire, de asta se manifesta asa. Nu conteaza la cine se refera, la biserica ortodoxa sau altceva, prin cum se exprima isi arata caracterul...vai de el!

| pet555 a răspuns:

Bine ca pe noi crestinii cam nu ne doare nici in cot de ce zice si injura el!

| ElenaRomann a răspuns:

Hah! Au ajuns sectantii ca in campania lor disimulata, ascunsa, sa injure pana si Biblia!

| Mădă0611 a răspuns (pentru ElenaRomann):

Ahaaaa. Eu nu stiu cum vorbesc pocaitii ca n-am noroc de ei decat pe strada, unde nu am chef sa-i bag in seama, si desi sunt atee, ma enerveaza tonul si vocabularul lui, dar acum ca ai zis asta, inteleg ce face de fapt. laughing)

| eliael a răspuns:

Poate ca foloseste un limbaj indecent, dar spune niste lucruri adevarate.

| pet555 a răspuns (pentru eliael):

Ce spune adevarat? Ca e rau sa nu acceptam homosexualii? Nu e nimeni "homosexual". E o treaba in capul lor. O nebunie. O sa ajungem sa fim noi aia sariti de pe fix si ei aia normali! Nu au decat sa faca ce vor, dar sa nu ne puna sa le acceptam noi comportamentul de-a dreptul scarbos! Si daca ar fi altfel, sa zici ca nu au ce face, asa-s ei(desi e alegera lor sa fie sau nu) nu au decat sa se abtina. Traim in lume normala? Nu. Va fi tot mai rea cu tot mai multe uraciuni. Deci la ce sa ma astept?

| anonim_4396 a răspuns (pentru eliael):

Se pare ca adevarul tau si al lui e ciudat rau de tot.acuma adevarul asta al vostru mai trebuie si dovedit. daca nu, inseamna ca e minciuna sfruntata.si in loc de o jigodie mincinoasa proasta si needucata, vor fi doua.