| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a întrebat:

Paste fericit tuturor ateilor si tuturor crestinilor! Macar de Paste sa nu mai facem discriminari intre noi, suntem oameni toti.

5 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Ai perfecta dreptate, Domnul Isus a murit si pentru ei! Hristos a Inviat!

| Raniia a răspuns:

Pentru toti a murit Mantuitorul.Sangele Sau a curs pentru iertarea pacatelor noastre.Ar fi trist ca in fata celei mai mari lumini care vine de la Golgota sa ramanem in noaptea pacatului.Sarbatori fericite si Dumnezeu sa ne binecuvanteze pe toti!

| Kramerwalt a răspuns:

Foarte frumos, Paste fericit si tie si vreau ca astazi sa fac pace cu toti cei ce m-am certat pe teme religioase!

| ateuNEGATIV a răspuns:

Frumos mesaj dar nu poti spune paste fericit cuiva care nu crede in asa ceva