| Birjaru a întrebat:

Pe cati din voi cei care a-ti dat bacul v-a ajutat dumnezeu?

Răspuns Câştigător
| Wøodenpints a răspuns:

Şi ăia de-au picat cu 1.50?

8 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Pe nimeni! Poți să te rogi toată clasa a12a și să nu înveți nimic și clar o să pici sau poți să înveți toată clasa a12a fără să te rogi și clar o să treci. Dumnezeu nu își are loc în ecuație, e foarte simplu, înveți și treci sau te rogi și plângi.

| SaveTheNature a răspuns:

Dumnezeu iti da, dar nu iti baga si in traista -este o vorba.
Dumnezeu ajuta oamenii, daca ei vor sa vada ajutorul.

| doctorandus a răspuns:

Unii l-au luat pentru ca au invatat.

| Elvina a răspuns:

Pe cei care ai invatat, ca degeaba esti credincios daca nu inveti. Trebuie sa ai si tu o contributie. Bafta!

| 4b a răspuns:

Tineretu' ar face bine sa puna mana pe invatat si sa nu de-a vina pe El pentru puturosenia lorwinking
Si amu, sa-ti raspund la intrebare: pe mine, si pe multi altii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe toti. unii au dus lupta cea buna cu mintea ce o au in dotare si au cules roadele. ceilalti au avut parte de esec dupa lenea, descrisa in biblie ca fiind aliatul saraciei si lipsurilor si practicata de ei dea lungul anilor de studiu. unii merg inainte. ceilalti s-au trezit la realitate.amandoua sant bune si date de Domnul cu dreapta masura spre ajutor si indreptare a oamenilor.

| crissa20 a răspuns:

Cum s-a mai spus, Dumnezeu iti da, dar nu-ti baga in traista...m-a ajutat Dumnezeu cat de cat pentru ca mi-a luminat mintea sa rezolv cerintele de la bac si mi-a dat putere sa invatwinking

| Ghita_Sergiu_1986 a răspuns:

Pai simplu de raspuns, pe toti happy

| Wøodenpints a răspuns (pentru Ghita_Sergiu_1986):

Şi ăia de-au picat cu 1.50?