| KiszMy a întrebat:

Poate fi considerată posedată o persoană căreia îi este injectată o substanță prin acționarea unei seringi de către forța altei persoane? Forța persoanei este viața acesteia, deci spiritul acesteia, așadar se poate spune că persoana injectată este coruptă sau posedată de un spirit străin.
Pot exista demoni sub acoperire, pot avea aceștia nume de botez?

5 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Du-te si fa-ti vaccinurile ca altfel poti sa dai ortul popi, infirmiera sau sora care iti va face vaccinul nu e posedata si nici nu are demoni prin buzunare.

| KiszMy explică (pentru danut):

"Ortul" nu-l dau popii fiindcă nu plătesc taxa pe cult, asigurare medicală n-am, deci n-am probleme happy

| AC4S4 a răspuns:

Nu cred.

Răspuns utilizator avertizat
| Veltorb a răspuns:

1 nu
2Da pot să existe demoni sub acoperire cu nume de botez.

Botezul e o chestie simbolică.