| Mike_Marian_1995 a întrebat:

Sa ma duc la pomana sau sa nu ma duc....Ma invitat cineva si am zis ca ma duc, deci sa ma duc, sau sa nu? ..plus ca se da coliva

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*HERE ATEU DETECTED*
Mi se pare o prostie "pomana", omule acela e mort, dai mancare la
oameni pentru ca e mort? Incredibil...ar mai merge si niste muzica,ceva decoratii si petrcere.
E mort,PA! Acolo ramane,nu mai ai ce-i face.
Si la zilele de nastere, pe bune, sarbatoresti imbatranirea cuiva? Se face batran, isi pierde zilele si tu te bucuri... straight face
Nu stiu daca si voi intelegeti la fel, dar eu mi-am zis parerea.Comentati si voi ce aveti impotriva.

| Mike_Marian_1995 explică (pentru anonim_4396):

Adevarat!

| Mike_Marian_1995 explică (pentru anonim_4396):

Esti mortal smr mama, iti dau FUND+a gg

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mike_Marian_1995):

Wow big grin

7 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Doar tu decizi, dar cred ca atunci când cineva moare e important sa consolam persoanele îndurerate, nu sa o facem pentru ca se da mancare.

| Mike_Marian_1995 explică (pentru danay72):

M-am dus doar pentru coliva si punct

| RoxanaY a răspuns:

Faci ce vrei, dar pomana mi se pare o porcarie. Mortul nu mai mananca. Daca cand dormi nu mai mananci, dar cand esti mort?

| sprezero a răspuns:

Du-te mă big grin