| HierbaSantaMarijuana a întrebat:

Sall, ce parere aveti despre alinierea planetelor din 2012?

Credeti ca este adevarat ca lumea se va schimba in bine? va aparea o noua forma de energie,vor disparea majoritatea bolilor, precum cancerul si sida?

Daca acest lucru este adevarat, ce se va intampla cu cei de la putere? Religiile si Politicieni care interzic si ascund binefacerea plantei de Canabis, ea avand acelasi efect benefic precum cele spune despre alinierea planetelor

Planta de Canabis sau Marijuana fiind sutudiata in Multe laboratoare din Olanda si alte tari unde aceasta planta este Libera.Toate studiile duc la concluzia, ca aceasta planta vindeca cancerul,sida,reumatizmul, stresul si mai multe boli, Atunci de ce trebuie sa asteptam alinierea planetelor daca avem cea ce cautam aici pe Pamant?

Inca ceva... Aveti ceva documentar video despre alinierea planetelor?

Scuzati greselile gramaticale big grin

Răspuns Câştigător
| Esial a răspuns:

De schimbat nu se schimba nimic, nici in bine, nici in rau.Totul depinde de unghiul din care privesti, daca esti optimist, lucrurile vor parea ca se sechimba in bine.Si da, am auzit de studiile facute in Olanda, total de acord, chiar si mie mi-ar place sa ma bucur de proprietatile curative a acestui medicament...

6 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Da, si Elvis Presley canta "M-a facut mama oltean'' la mine in debara.

| Archdaemon a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Asta nu a fost buna straight face

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru Archdaemon):

Uf, inseamna ca am ruginit de cand n-am mai intrat pe TPU.

| Archdaemon a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Vampirii pot rugini? :O

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru Archdaemon):

Da, e tare greu sa gasesti sange de crestin in zilele astea. :-

| RAY a răspuns:

Nu cred nimic, basme