| Al3x1334 a întrebat:

Salut, am o intrebare, exista oameni care au experimentat dezlegarea, care au avut un sentiment de legamant, cum ar fi magia neagra?

2 răspunsuri:
| Mortish a răspuns:

Da,am avut asta si pot sa ti spun ca nu e foarte Okey daca nu stii sa o folosești.Ai nevoie
De ani de practica si exista anumite reguli de la
Care nu ai voie sa le încalci...

| Al3x1334 explică (pentru Mortish):

Am o bunica care tot pune vorbe rele si pomeneste de rau, Foarte rau, si mi e frica ca a legat familia mea, dpdv mental psihic sunt foarte bine dar simt ca ceva nu i in regula, probabilitatea ar fi sa fie tot psihic dar ai idee daca are vreo legatura umflatura in stomac sau alte semne ne/visibile