| AndiRadu a întrebat:

am o intrebare pentru voi!
Aceasta intrebare este ceva de satanism, mai precis este vorba de magie neagra.
Am fost pasionat de magia neagra si inca sunt putin pasionat,
nu am folosit niciodata magia neagra! Dar as vrea sa mai aflu ceva despre el si ceva vraji! Dau funda ♡♥♡.

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Sa stii ca vei fi tras la raspundere pentru toti oamenii care ii indrumi pe site-urile sataniste.
Sangele acestor tineri se vor cere din mana ta. Si sa nu crezi ca vrajmasul lui Dumnezeu si al omului iti vrea binele nostru. El este pierdut pentru totdeauna, si vrea ca sa traga cu sine tot mai multi oameni, asa cum a tras si cei mai multi ingeri. Nu-ti pierde vesnicia: nu-ti vinde mantuirea pe care Domnul Hristos ti-a oferit-o cu un pret enorm de mare! Pentru ce vrei sa te pierzi singur? Iesi din cursa celui rau, si cauta sprijin la Domnul Dumnezeul nostru, care nu oboseste nicidata iertand, si care zilnic iti pastreaza viata, iti da hrana. Crezi oare ca vrajmasul tia oferit viata? Oare el ti-o intretine? El, care este creatura si nu creator -caci numai Dumnezeu poate da viata si este Creator.

9 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Deuteronom18:10-12

| RAY a răspuns:

Adica de basme fanteziste sa inteleg si magia asta negra, verde ce o fi lasa basmele pentru alti

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Trebuie sa gasesti un mag pentru a te initia nu este autodidacta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://bucurialuisatan.com/
Spor la citit.

| AndiRadu explică (pentru anonim_4396):

Ms!

| anonimg a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa stii ca vei fi tras la raspundere pentru toti oamenii care ii indrumi pe site-urile sataniste.
Sangele acestor tineri se vor cere din mana ta. Si sa nu crezi ca vrajmasul lui Dumnezeu si al omului iti vrea binele nostru. El este pierdut pentru totdeauna, si vrea ca sa traga cu sine tot mai multi oameni, asa cum a tras si cei mai multi ingeri. Nu-ti pierde vesnicia: nu-ti vinde mantuirea pe care Domnul Hristos ti-a oferit-o cu un pret enorm de mare! Pentru ce vrei sa te pierzi singur? Iesi din cursa celui rau, si cauta sprijin la Domnul Dumnezeul nostru, care nu oboseste nicidata iertand, si care zilnic iti pastreaza viata, iti da hrana. Crezi oare ca vrajmasul tia oferit viata? Oare el ti-o intretine? El, care este creatura si nu creator -caci numai Dumnezeu poate da viata si este Creator.

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Vrei sa afli despre magia neagra? Uita-te la televizor, nu conteaza ce post, si te vei satura de ea cu siguranta.

| SteinZer0 a răspuns:

Magia neagra n-o sa-ti foloseasca la mai nimic. Doar daca vrei sa faci rau cuiva dar cum zici ca nu vrei sa practici iti sugerez sa te informezi in alt tip de magie. Poate ceva constructiv pentru tine.

| sorinel4 a răspuns:

Frate tu nu sti ca astea te duc in iad.

| AndiRadu explică (pentru sorinel4):

Vreau sa ma documentez! nu vreau sa il practic!winking