| Constantin_Alexandru_1995_1Ypv a întrebat:

Eram curios..Mos Craciun vine doar pe 24-25 dec sau si pe 25-26? Ca doar e a doua zi de Craciun?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

In mod normal pe 24-25 dar daca vrei sa primesti sau sa dai un cadou mai tarziu poti sa o faci oricand.

| Constantin_Alexandru_1995_1Ypv explică (pentru zurick):

Ma refer strict la Mos Craciun..nu am de gand sa dau momentan nimic

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu te panica, dacă nu a venit nici că nu va mai veni.

| DeyCj a răspuns:

24/25, dar cum lumea s-a întors cu fundu-n sus acum poate veni şi de paşte sau vara, că oricum e o alta invenție a oamenilor.

| xerxes1 a răspuns:

Numele real al lui Mos Craciun este Fan Courier.Si chiar pe 25 nu lucreaza nenorocitul.