| anonim_4396 a întrebat:

Ma numesc Andrei, nu prea intru pe TPU dar cine are curiozitati sau intrebari in legatura cu religia poate sa mi dea mesaj

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sunt popii hoti?
De ce sunt popii gay?
De ce biserica e lacoma?
De ce religia ortodoxa spala creiere?
De ce e pacat sa freci maimuta?
Cum a reusit un batranel sa urce toate animalele intr-o barca?
Cum s au inmultit Adam si Eva fara incest?
De ce e mai preocupat un batranel care traieste in cer de unii care se mast. urbeaza decat de copii care mor de foame si boli incurabile?

| Mclaren12 a răspuns:

De ce evreii au macelarit milioane de pagani ca sa-i converteasca pe restul la crestinism?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna Andrei, scrie mi pe godismyshield@yahoo.com. As vrea sa discut cu tine.

| AndreiiAndrei a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasa mi mesaj pe whatsapp te rog