| AndreiBitea a întrebat:

credeti in sfarsitu lumii? eu nu

Răspuns Câştigător
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Nu stie nimeni nimic, numai Dumnezeu,
Vegheaţi, dar, căci nu ştiţi ziua, nici ceasul în care va veni Fiul omului.
Matei 25:13

11 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Sfarsitul calendarului mayas e interpretat gresit.Nu va fi pe 21 decembrie niciun sfarsit al lumii.Se sfarseste un vechi ciclu si se porneste un altul nou.Mayasii credeau ca inceputul unui ciclu nou aduce evolutie spirituala.Asta cred si eu.M-am documentat bine si am ajuns la concluzia ca si multi altii ca o sa fie multe schimbari ce o sa le resimtim in timp, la nivelul climatic, psihic, spiritual, astronomic etc.Deci Relax

| WR104 a răspuns:

Eu da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred.pe asta de maine il sarbatoresc acasa. daca mai vine vreunul mai vad eu.

| Ramona000 a răspuns:

Ba da va fi sf lumii da doar d-zeu stie cand

Răspuns utilizator avertizat
| unul1 a răspuns:

Eu cred... odata si o data tot o sa vina sfarsitul lumii pentru mine

| AndreiBitea explică:

O sa vedem eu nu vreau sa vina ca maine vine mama si tata din Italia si imi aduc xbox 360 si vreau sa ma joc gta 4 pe el

| AndreiBitea explică:

Omg telefonul meu zice ca va fi in 3 ore sa vedem in 3 ore atunci care casitgawinking

| AndreiBitea explică:

Maine dimineata dau funda

| 1NoBoDiElSe3 a răspuns:

Normal ca da, doar e cea mai logica chestie...NU E DECAT O PORCARIE cu P mare...