| Codrut13011994 a întrebat:

De cam 2 saptamani în momentul când rabatez geamul îmi cade pământ cu păianjeni morți din partea de sus a geamului termopan. Menționez ca pământul se formează între sinele de sus a geamului la interval de 2 3 zile și fizic nu exista vreo gaurica, crăpături, pe unde fizic ar putea intra. (geamul îl deschid zilnic și stau la etajul 2). Ajutați-ma va rog, cu o explicație sau o îndrumare cât se poate de plauzibila. Help ME!

9 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Poate ai găuri în pereți cu cuib de păienjeni. Mai bine chemi un exterminatorwinking.

| totuldesprenaturasiaventura a răspuns:

Ti am trimis mesaj

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Între șinele de sus locul nu este etanș complet, pe acolo circulă curenți de aer. Cu curenții de aer, intră și păianjenii acolo,

| Codrut13011994 explică (pentru sadrian46):

Bine și bucățile de pamant comprimate și uscate cum au timp sa se formeze peste noapte?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru Codrut13011994):

Dacă seara nu au fost, și dimineață sunt, înseamnă că au timp, căci creație cosmică nu se produce la tine la fereastră.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cheamă un exterminator

| Codrut13011994 explică (pentru sadrian46):

Pai e ca și cum într o cutie închisă apar gandaci și pământ și e a 4 oara de când se întâmplă. Nu stiu dacă m ai ajutat cu răspunsul

| Codrut13011994 explică (pentru anonim_4396):

Și pământul?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru Codrut13011994):

Înțelege că nu este închisă, ți se pare ție.
Am explicat mai sus. Mai mult nu am cum să te ajut.