| IRaluca a întrebat:

Satanism vs Crestinism
Păreri?

21 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

CARE SATANISM? Pariez ca 75% cel putin dintre cei care vor raspunde habar n-au ce e ala.

| Zenicide a răspuns:

Dupa parerea mea sunt la fel, si la fel de inutile ambele happy

| Narcis2007 a răspuns:

Fasole sau barabule, cam asa suna intrebarea....pentru mine ele fac parte din aceeasi categorie

| Sl1pKnoT a răspuns (pentru Narcis2007):

Sunt din aceeasi categorie. Ambele sunt religii.

| RAY a răspuns:

Agnostic, crestinismul +asatanism = basme sa faca uni averi de pe urma prostilor care pupa cadravre putrezite

| Doub a răspuns:

Crestinism.

| Holiday a răspuns:

Ambele au ca si scriere de capatai Biblia. E singurul loc unde apar personajele la care se inchina ei.

| Wøodenpints a răspuns:

Miserupism.

| Alphawolf a răspuns:

Amandoua variantele put a prejudecati.

| Sociopat a răspuns:

VooDoo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e sa aleg intre o religie care proclama individualismul si gandirea libera, si o religie care proclama o inchinare de sclav in fata unui zeu, clar o prefer pe prima.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rahat vs profiterol, pareri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ateism!

| SweetMinion a răspuns:

Ambele,prima parca imi surade mai mult totusi.

| Fantastic7 a răspuns:

Vs

| IRaluca explică:

Evident

| IRaluca explică:

happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru IRaluca):

Teista sau moderna Ioana?

| IRaluca explică:

Eu cel putin, nu am pus aceasta intrebare fara sa cunosc ce este acela Crestinism sau Satanism. Am vrut pur si simplu sa aflu parerile a mai multor oamenii. Cunosc o groaza de persoane cu "ochelari de cal" care nu vad nimic mai mult de crestinism si cu care nu pot discuta. Nu pricep raspunsurile date la misto nu-si au rostul, este o intrebare destul de serioasa si o problema destul de grava in ziua de astazi.

| Djnicnr a răspuns:

Credinciosi sunt ceva mai distractivi, ca ei pupa moaste si se tarasc in genunchi ca sclavi! De ceilalti nu stiu ce sa zic, aia orice ar face macar nu se fac de ras in fata tuturor!

| Grecee a răspuns:

Niciuna.