| anonim_4396 a întrebat:

Scuzati-ma pentru categorie.vreau niste bancuri noi. Cele mai bune primesc funda.

10 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Pe perioada crizei economice guvernul roman va asigura slujbe pentru someri. Ele vor fi oficiate de preoti, episcopi si mitropoliti.

| Angel0 a răspuns:

Nu te scuzam pentru categorie.

| AndiNyctophilia a răspuns:

Da' tu ce ai de nu poți căuta pe Google?

| SystemFucker a răspuns:

Bancuri: exista dumnezeu.religia nu e o forma de indoctrinare.biserica e cea mai cinstita institutie.calugarii nu se masturbeaza din lipsa de femei.

| theStraightEdgeSavior a răspuns (pentru SystemFucker):

Era bine daca se masturbau din lipsa de femei, preotii o fac intre ei ca puscariasii laughing

| SystemFucker a răspuns (pentru theStraightEdgeSavior):

De fapt, preotii nu o fac intre ei...mereu duminica dupa slujba se duc femeile ale' mai misto in altar si incepe distractia.de ce crezi ca femeile care-s pe stop nu au voie in biserica? ca sa nu pateze"sfintele madulare"

Răspuns utilizator avertizat
| NoShit a răspuns:

Adică bancuri cu gizăs?

| Fox15 a răspuns:

Un popa isi repara gardul batand niste cuie cu ciocanul iar un copil se uita atent la el iar popa i-a spus copilului:de ce te uiti asa de atent la mine fiule? copilul ii raspunde:vreau sa vad ce zice un popa cand isi da cu ciocanul peste degetelaughing) se si potriveste cu categoria pe care ai aleso.