| Meme10Memu a întrebat:

Se poate face propaganda la nenimic? De exemplu nimicul nu a existat niciodata?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Te am confundat man

| RAY a răspuns:

în 13 Noiembrie | Dorotheea21 a răspuns:
Ca sa faci o propaganda rentabila ai nevoie de studii.
Ti se pare ca cei care dau pe aici cu intrebari ca surdul in toba, multi dintre ei analfabeti, le au?

un om analfabet nu cunoaste o limba, desi cum poate adauga o intrebare un om care nu cunoaste o limba?

| Celcestietot a răspuns:

Pai dar cum sa nu! Nimicul a fost pana sa inceapa Dumnezeu sa creeze cevawinking!

| gabicoo a răspuns:

Da! Se poate!
Uite un exemplu: Iohannis a făcut NIMIC timp de 5 ani și acum unii îi fac propagandă pentru încă 5 ani!

| biasuru a răspuns (pentru gabicoo):

Buna asta laughing)

| RAY a răspuns (pentru gabicoo):

Trebuie si spus faptul ca nu putea face multe

| Dorotheea21 a răspuns:

Ca sa faci o propaganda rentabila ai nevoie de studii.
Ti se pare ca cei care dau pe aici cu intrebari ca surdul in toba, multi dintre ei analfabeti, le au? laughing