| anonim_4396 a întrebat:

Se poate la o nunta sa nasi de cununie niste barbati care nu sunt casatoriti si care nu au pereche (o femeie)? Eu cred ca nu se poate dar vreau sa aud si parerea voastra.Este vorba despre nunta unei cunostinte.

7 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu se poate!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu poti avea nasi gay daca la asta te gandesti si nici necununati

| anonim_4396 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Nu vreau sa spun nasi gay laughing. vreau sa spun daca se poate sa ai mai multi nasi de gen barbatesc care sa nu fie casatoriti si nici sa nu aiba o iubita laughing

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu se poate! trebuie sa ai nasi casatoriti toate perechile

| Jardelin a răspuns:

Poti sa-ti editezi intrebarea ca s-o faci mai inteligibila! Nu e greu, cu putin efort cred ca ai sa reusesti!

| Adryan_Dan_1991 a răspuns:

Mh asta cu nasi sunt facute de om, IIsus nu a avut nasi la botez deci unele traditi care sunt in religii sunt facute de om asa ca nu-i important nasi.

| Liberingandire a răspuns:

Raspunsuri primesti de la...http://www.youtube.com/watch?v=Ee5b98z6dXk