| TheDarkShadow a întrebat:

Stiti de unde pot cumpara talismane sataniste? si alte obiecte?

13 răspunsuri:
| Shinto a răspuns:

Sunt foarte multe magazinele de unde poti achizitiona genul asta de obiecte, dar te sfatuiesc ca inca DINAINTE de a le trece pragul, sa te gandesti de 2 ori, ca dupa aia, vei dori sa scapi sau sa fugi de tot ce vei castiga prin ele, si va fi prea tarziu. Odata ce a fost chemat, diavolul nu mai pleaca NICIODATA, sau, in cel mai bun caz, nu pleaca cu mana goala. Think about it!

| DorelSudoru a răspuns (pentru DorelSudoru):

A da te mai poti uita pe bestial.ro sau din strainatate

| Roses a răspuns (pentru DorelSudoru):

Ce inseamna cult?

| DorelSudoru a răspuns (pentru Roses):

O organizati, grup religion cu anumite principi...
Dar de ce, nu am zis nimic de nici un cult aici.
laughingAm luat stupid ca i-am zis omului de unde poate cumpararolling on the floorMultumesc doamne

| Roses a răspuns (pentru DorelSudoru):

Am uitat sa-l zic pe o de la "ocult". Dar ce inseamna ocult? big grin

| DorelSudoru a răspuns (pentru Roses):

Uite ceva interesat
http://biblioteca-prafuita.blogspot.com/......culte.html
Parca mai avea si alte ramuri cred...nu sunt sigur daca este inclusa si demonologia in ocultism

| Roses a răspuns (pentru DorelSudoru):

Mersi!

| AnghelB a răspuns:

Tot de unde iti iei casetele cu manele. Si berea la pet de 2, 5 l.

| GoodGuyDorel a răspuns (pentru AnghelB):

Parca imi aduc si acum aminte de un cantec din vechile manele, gen: Am bani am valoare...vai Doamne, FERESTE-MA

| Woodenpints91 a răspuns (pentru AnghelB):

Ce legătură au manelele cu satanismul?

| TheDarkShadow explică (pentru Woodenpints91):

Chiar ca asa?laughing

| victoreanu a răspuns:

Tot de la omul din parc care iti dadea bobo din pantaloni.