| NoShit a întrebat:

Ştiţi vreun site de pe care să pot achiziţiona Biblia Satanistă scrisă de Anton Szandor LaVey?
Nu am nevoie de varianta PDF, deci nu-mi daţi link-ul către scribd.

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit o parte din ea atunci mi se parea interesanta insa acum este o tampenie si nuam nevoie de asa ceva. Dar da ca o vrei citeste-o pe teologie pentru azi. Cartile familie piciorus pagina 9. Dar nu ti-o recomand caci e plina de magie neagra si alte prosti.