| Allrc24 a întrebat:

Toate marile descoperiri din domeniul stiintific au fost facute din intamplare, accidental.

9 răspunsuri:
| MortemAeternum a răspuns:

Nu este adevarat si orice descoperire in domeniul stiintific este mare si chiar daca ar fi adevarat banuiesc ca vrei sa spui ca omul nu este capabil sa descopere nimic singur deci Dumnezeu i-a spus.Ai o gandire atat de gresita...

| antiRaymusyc a răspuns (pentru MortemAeternum):

Piei stana de pe site. Satana ti-a zis sa faci ista? Sa contrazici crestinii lipsiti de aparare. Sper sa arzi in flacarile iadului pentru nesabuinta ta.

| Nuvăsufăr a răspuns:

Vrei premiul Nobel acum?

| Inferno a răspuns:

Asta e o intrebare?

| pcris a răspuns:

Nu toate dar foarte multe au fost facute in urma unor experimente care cautau sa studieze alte fenomene.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca m-as duce in africa si caut aur si dau de osul unui stramos de al nostru de acum 1 milion de ani e acelasi lucru ca daca as cauta acel lucru de la inceput rezultatul e acelasi, stinta nu este perfecta omul nu este perfect este imperfect nici un lucru nu este perfect, nimic nu este perfect, oamenii de stinta descopera mereu noi dovezi nu sta in niste basme de mii de ani, de ce nu renunti la pc? tehnologia e facuta de stinta

| RebyA a răspuns:

Nu e adevarat chiar deloc! Unele descoperiri au fost facute din nevoie.si cei care le-au inventat au reusit! Brovooo lor! 1