| DeadOrAlive94 a întrebat:

TPU dace face ateii de craciun sarbatoresc ca noi happy Funda?

12 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

,,dace face ateii de craciun''
Daruim abecedare la cre(s)tini.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Macar, pana la Craciun, poate reusim toti, atei sau nu, sa descifram duda asta pe care ai scris-o tu.
De ce nu-i scrii tu lui Mos Craciun sa-ti aduca o carte de gramatica si multa, foarte multa minte?

| chelstone a răspuns:

Da ce sa face ateii de craciun... face pipi pe mos craciun

| Rapplex a răspuns:

In primul rand ar trebui sa iti corectezi greselile gramaticala, foarte mari.Chiar daca un ateu ar sarbatori craciunul ca un crestin, asta nu-l face si pe el crestin, la fel cum nici un crestin nu devine ateu daca isi traieste celelalte zile din an ca un ateuwinking.

| Damasc a răspuns:

Te-ai gandit sa fii si tu in trend cu ceea ce se discuta p-aici pe la religie, ce ti-ai zis...hai sa fac si eu ca toata lumealaughing mai incearca.

| nosferatu15 a răspuns:

Scuza-te pentru toata frazatongue

| hereo a răspuns:

Eu zic sa te iei de mana cu raymusic ala e cu manelele si scrie gramatica exact ca tine rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru hereo):

Crestin clasic

| Cristianne a răspuns:

Ateii dau cărți de gramatică la cei ca tine,asta așa, că e spiritul Crăciunului.
Cred că o să ți-o dau eu, personal, pe a ta.

| LNK a răspuns:

Pune mana pe o carte de gramatica. Si nu pune doar mana, deschide-o si uita-te prin ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care ateu sarbatoreste craciunul aratami si tu unul? daca stai intr-o familie de crestini si aia pun un brad ce legatura are ateu cu ei? ateu nu are sarbatori mie putin imi pasa de craciun

| DeadOrAlive94 explică:

Scuzati ca am scris legat dace face m-am grabit