| Ele94 a întrebat:

TPU iauziti ce zice despre mine in Horoscopul Natal Personal laughing rolling on the floor Se poate spune ca aveti un al saselea simt si va dati seama ce gandesc cu adevarat oamenii din jurul dumneavoastra. este foarte greu sau chiar imposibil sa fiti mintit. In general sunteti o persoana optimista si aveti incredere in viitor.

4 răspunsuri:
| Allrc24 a răspuns:

Putin imi pasa de horoscopul tau. oricum numai stupizenii postezi. consumi oxigenul degeaba.fa un bine la toti si pleaca

| anonim4565 a răspuns:

Horoscopul e vrajitorie prostie ocultism total fals

| DarQueen a răspuns:

Și ce-i cu asta?

| AnDrEeAdrg a răspuns:

Oh my god.