| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa scriu o felicitare pentru profesorul de religie cu ocazia sarbatorilor si nu prea stiu ce sa ii scriu. Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| MissxD a răspuns:

Sa fie sanatos, fericit alaturi de familie... fie ca sfintele sarbatori de iarna sa ii aduca numai bucurii in suflet, sa ii lumineze inima... Foloseste ideile astea de exemplu happy Bafta!

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DomineRex a răspuns:

Scriei ce vrea sa auda: cu ocazia nasterii mantuitorului nostru Isus Hrisots vreau sa va urez...sa fiti la fel de ignorant ca si pana acum

| вèiiiвiii a răspuns:

Fie ca iarna aceasta sa iti aduca cele mai frumoase clipe, alaturi de cine ti-e drag! Sa te bucuri de tot si de toate, cu inima impacata si cu sufletul vibrand!

Citeste mai mult pe: http://felicitari.acasa.ro/mesaje~Iarna#ixzz1fV9m2EzG

| Guogle a răspuns:

Da, puneti mintea la miscare

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Sa fiti bengos, jm3k3r,dumnezo sa va dea Ferrari si poa' si un Mecedes acolo,mic asa,vila,ptiu sa fie cu n etaje,ca de, God oricum se freaca la totosei de plictiseala si deci are timp sa va faca si vila si o piscina, sa astepte habotnicul pe nentu' jizaz craist sa mearga pe apa si sa o preschimbe in sfantul vin.Amin am zis!

PS: God nu exista.

| bogdanyzfr1 a răspuns:

Ceva despre religie despre dumnezeu