| AvalohAlyn a întrebat:

Va e frica de non existenta? De moarte.Cat de mult in procente? Pe mine ma inspaimanta numai simplul gand la asa ceva.Raspundeti sincer.

3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Nu,nu imi este frica deoarece nu stau sa ma gandesc. Simti ceea ce gândești. Eu ma gandesc la viata, nu la moarte.

| Steregoi a răspuns:

Dumnezeu nu are inceput si nici sfarsit si este bun si iubitor. El este garantia ca daca il respectam existenta noastra nu va fi afectata de rau vesnic. Dumnezeu va invia pe toti cei din memoria Lui. In memoria Lui sunt doar cei ce il respecta.

| Geici7474 a răspuns:

Nu. Daca m-as gandi la asta nu as mai avea timp sa imi traiesc viata. Pana la urma toti oamenii la un moment dat vor trece prin experienta mortii, asa ca daca te face sa te simti mai bine, nu vei fi singura a carei existenta s-a terminatwinking