| AvalohAlyn a întrebat:

Va place sa cititi din Biblie?

Răspuns Câştigător
| Doub a răspuns:

Da, mă linişteşte.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Doub):

Pe bune?

| Doub a răspuns (pentru DoarBogdan):

Lool, da, ce ţi se pare aşa ciudat? laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru Doub):

Pai... nimic.
doar asa laughing

| Doub a răspuns (pentru DoarBogdan):

Păi, păi, ce? ăăă?

| DoarBogdan a răspuns (pentru Doub):

Oke. Deci nu ma asteptam ca asta sa te linisteasca.

12 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Da pentru ca de fiecare data e ca și cum l-am lăsa pe Dumnezeu sa ne vorbească.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mi-ar place big grin

| drutzix a răspuns:

Da, mai ales partea in care Dumnezeu ineaca toti oamenii de pe pamant pentru ca nu ii place cum au folosit liberul arbitru oferit de el.
Te doare mintea laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit si mai citesc chiar daca mi-e putin c-am greu sa inteleg unele chestii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O carte de povesti foarte amuzantă. Rad cu lacrimi când o citesc. Da, îmi place.

Răspuns utilizator avertizat
| SSJGohan3 a răspuns:

Da si nu. laughing

Da imi place sa preiau din biblie ce mi se pare pozitiv si nu deoarece sunt prezentate multe atrocitati pe care nu se potrivesc cu profilul de fiinta atotiubitoare