| danut a întrebat:

Voi credeti in disparitii miraculoase? Eu nu dar am observat ca dupa ce am trecut la "Utilizatori Ignorati" doi dintre cei mai activi "Gica contra" din domeniu Religie, respectivii au disparut fara urma.

Răspuns Câştigător
| Filip23 a răspuns:

Se intampla ca oamenii lucreaza sub mai multe identitati. Am observat ca Soimos, Kronstadt, Vizitiul, Birjaru si multi altii au luat o pauza. Ceva imi spune ca sunt pe aproape.

8 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Ei sunt acolo dar tu nu le mai poţi vedea postările şi nici ei ţie. Să nu crezi că i-ai teleportat.

| danut explică (pentru Arthur):

Am uitat sa spun ca le-am dezactivat setarea pentru ca nu-s un ranchiunos sau ca n-as intelege diferentele de opinie ci am facut-o pentru a le mai domoli "zelul" de gica contra dar...au disparut.

| Arthur a răspuns (pentru danut):

Au fost trolli sub acoperire.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Useri cu mai multe conturi. oameni fara personalitate sau cu grave dereglari de personalitate, care vorbesc singuri, cu ei insisi, avand satisfactia ca fac o gluma buna.dar rad singuri.o gluma buna este atunci cand radem toti.imi plac glumele.dar nu de prost gust.iar mai multe conturi pe TPU, sant de FOARTE prost gust.si periculoase pentru starea psihica in timp a idiotului, care posteaza fara sa stie de fapt; CINE este el?

| Raynn a răspuns:

Clar i-a traznit dumnezeu