| domnitaRalu a întrebat:

Voi o să țineți strict Postul Paștelui, vreau sa zic chiar așa cum se cere?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ne am priva de alimentele necesare unei diete echilibrate si sanatoase?

| T0T a răspuns:

Eu de paște bag în mine cât pot că așa e tradiția.

| Steregoi a răspuns:

Nici vorba de asa ceva. Tin "post negru" intre mese: intre mic dejun si pranz si intre pranz si cina. Intre mic dejun si pranz tin post negru. Intre pranz si cina tin post negru. Intre cina si micul dejun tin post negru prelungit pentru ca dorm. laughing

| Elena9328 a răspuns:

Nu. Țin cât pot.
Nu e o crima

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Nu mi-am batut capul niciodata cu posturile.

| Romanul86 a răspuns:

Nu-l ține după Tipic pentru că o să ai probleme de sănătate. Poți să ți după Tipic dar așa o săptamână două.

| r3r3r3r3r3r3 a răspuns:

Nu neaparat - fiecare cum vrea - in religia mea nu se procedeaza asa - si cred in D-zeu, nu-s musulman.

| RoxanaY a răspuns:

Eu zic ca un post autentic este sa te lasi de rautatea ta.
Nu conteaza daca mananci sau nu daca esti plin de ura.