| taximetristul a întrebat:

Vreau sa fac parte din toate religiile. Pot? Vreau sa fiu crestin-ortodox-catolic-agnostic-musulmano-budist-ateu! Pot?

Răspuns Câştigător
| OOOLEOOO a răspuns:

Ca sa faci parte din toate religiile trebuie sa nu fi adept al nici unei religii.

10 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Teoretic da, dacă nu le zici că frecventezi mai multe biserici, dar practic nu!
Botezul musulman și mozaic sunt mai „aparte", la băieți!

| taximetristul explică (pentru MMihai):

Sunt total dezamagit

| William a răspuns:

Nu poti sa fii si Crestin si ateu. Ateii nu cred in Dumnezeu sau in alta divinitate. Ateismul este lipsa unei religii.

| Kaℓi a răspuns:

Adera la Baha'i si cred ca esti exact acolo!winking

| RAY a răspuns:

Da

| Mădă0611 a răspuns:

Nu, plus ca ateismul nu e religie.

| Zenit313 a răspuns:

Daca imi dai o bere...

| Voidwithin a răspuns:

Fa ce vrei, ce ne doare pe noi de ce prostii scrii tu?

| neaivan a răspuns:

Poti face ce vrei! Dar fiecare parte isi vrea partea, (ortodoxul nu iti da voie sa te rogi cu alte confesiuni) dar tu faci si crezi in ce vrei!

| beni12 a răspuns:

Nu se poate doar un dzeu avem toti