| Mihai_Popa_Vlad_2000 a întrebat:

:0 am 13 ani (aproape 14) si am o problema...don't judge me!
Inainte credeam ca am fimoza deoarece nu imi puteam decalota penisul mai deloc...nici in stare "fleasca" nici in stare erecta...acum pot in stare "fleasca", dar in stare erecta pot doar puutin pana la cap, din cauza atei.
1.Pot intretine relatii sexuale fara sa ma doara? happy
2.E normal?
Fara jigniri, chiar ma intereseaza de viitorul meu happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| iLoveEpicxD a răspuns:

In principiu, se zice ca pierderea virginitatii inseamna ruperea atei odata cu prima penetrare, deci la prima relatie sexuala te va durea ceva.

| Octavimateescu a răspuns:

Si eu aveam aceeasi problema pe la 11 ani dupa fiecare dus prinde de pielea de deasupra cucului si extinde /trage spre exterior si incearca sa o faci mai flexibila si la fiecare dus sa incerci mai tare, dar nu prea tare fiindca pot exista dureri mari sau chiar fisuri