| Celdrept a întrebat:

1.Cu ce șampon sau gel de dus sau ce produs pot folosi sa nu mai transpir în zona fundului? Se întâmplă de la anxietate/emoții puternice sa transpir vara oribil, adică mai exact de la hiperhidroza.

2. Exista vreun tratament sa nu mai transpir deloc sau sa reduc din transpirație in afara de operație care e exagerat de costisitoare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Nu ai ce sa faci.
Doar sa incerci sa porti imbracaminte din materiale naturale.

| Celdrept explică:

Eu nu pot sa înțeleg de ce transpir în zona fundului deși ma spăl mereu peste tot!