| Laur77 a întrebat:

Buna ziua TPU am o problema de sanatate, am aceste simptome dureri de cap, stari de voma, ameteala, nu suport mirosurile, și am o durere de burta insuportabilă, de ceva zile am aceste simptome, daca a avut cineva la fel va rog dati-mi in email

7 răspunsuri:
| metehne a răspuns:

Dacă simptomele nu dispar, atunci e un semnal de alarmă. E de mers la medic. Un control nu ar strica.

Însănătoșire grabnică.

| Violleta2022 a răspuns:

Hai sa ne intelegem, azi ce ai ales sa fii, fata sau baiat?
Ca-n istoricul tau pe acest forum, ai postari cu penis si postari cu partea femeiasca, deci, azi ce esti?
https://www.tpu.ro/utilizator/abvonw/intrebari/

| Laur77 explică (pentru Violleta2022):

Ma faci sa rad eu și iubitul meu folosim același cont de TPU acum ai inteles? Cand vezi ceva ce este legat de bărbați este iubitul meu cand este ceva legat de femei sunt eu.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Laur77):

Nu este nromal sa folositi acelasi cont pe TPU, pentru ca, creeaza confuzii iar lumea nu te mai ia in serios!
Sunt destui copii care posteaza la misto, diverse chestii, dandu-se drept fata, alteori drept baiat.
Ca sa eviti asmenea confzii si sa primesti raspunsuri la intreberile tale, acorda putina seriozitate mesajului meu, pentru nici se vor obosii sa-ti raspunda, cand vad cum jonglezi dandu-te ca fata si uneori ca baiat, pe TPU.

Creearea unui cont pe TPU este gratisa si dureaza 2 minute, deci NU ai nici un motiv sa folosesti acelasi cont, impreuna cu iubitul tau!
Vrei seriozitate?
Atunci acorda-ne seriozitate!

| Laur77 explică (pentru Violleta2022):

Tu ai cam multa frustrare în tine, mai bine dormi putin

| Violleta2022 a răspuns (pentru Laur77):

Cred ca problema este la tine, stai cam rau cu minciunile si cand esti prins/prinsa, arunci mata in curtea vecinilor.

Acu' ca te-am demascat, te-ai umplut si de frustrare. Deh, culegi ce ai semanat! Vezi sa nu musti din computer, de atata obida!

| RAY a răspuns (pentru Laur77):

Bravo