| Valentin_Budiu_1989 a întrebat:

Au trecut cateva luni de cand am suferit un tratament de canal la un premolar. Pot sa pun, dupa trecerea acestei perioade, o coroana pe acest dinte? Exista vreun risc daca a trecut atata timp (dintele e imbracat in compozit). Multumesc anticipat si va urez o zi superba!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Dariaantonia a răspuns:

Buna. Cel mai bine este sa intrebi medicul, el este singurul care stie daca da sau daca nu big grin.