| anonimmmrr a întrebat:

Acum 2 zile mi-a curs putin sange, menstruatia imi trecuse cu 4 zile inainte. Cu o zi inainte sa-mi curga sange am avut proba de rezistenta unde am depus foarte mult efort si au inceput durerile pelvine si am vomitat. Inainte sa consult un medic am zis sa intreb aici. Poate stie cineva, ceva! sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pai ai avut contact sexual? iti este frica de o posibila sarcina?
Este posibil ca din cauza efortului sa iti fi curs acele picaturi.
Daca ai intretinut relatii sexuale cu ceva timp in urma, ar fi indicat sa faci un test de sarcina, daca nu, un control de rutina la medicul de familie
O seara bunahappy

| anonimmmrr explică (pentru caramela):

Nu am intretinut relatii sexuale, am incercat cu o saptamana inainte sa fac sexx aanal dar nu s-a intamplat nimic, prietenul meu nu si-a dat drumul desi am simtit putin umed in zona anusului si m-am sters imediat! Ma gandesc ca nu pot ramane insarcinata din asa ceva. Dureri pelvine mai aveam in afara menstruatiei usoare, iar in timpul ei era rupere! laughing Ma gandesc poate si din cauza efortului sau o raceala.