| anonim_4396 a întrebat:

AJUTOR!
Am un iepure de angora de 8-9 luni.Dece m-a muscat de deget m-am enervat si l-am batut mar. I-am dat peste gura pana a curs sange, l-am strans de labute pana a tipat...cum sa ma opresc ajutor!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| JustmeV a răspuns:

A apucat-o nebunia pe saraca fata/baiat.hee hee

14 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Nu iti pare rau de un biet animalut neajutorat? nu iti este mila de el cand il vezi sangerand? nu ai pic de suflet! daca altul ti-ar face tie asta ti-ar placea?

| Himera a răspuns:

Esti un copil rau, rau, rau! Daca e la misto : faci glume extrem de proaste. Daca e pe bune: interneaza-te la nebuni!

| Himera a răspuns:

Uite ce e... ai avut o criza de nervi, poate ai probleme cu familia sau altele. Iepurasul cred ca e vai de capul lui la ora asta, incearca sa-l impaci cumva, sa-l mangai, dar apropie-te f usor pentru ca mai mult ca sigur acum ii inspiri teama. Ai grija sa iti controlezi furiile alta data si gandeste-te ca el e un suflet curat, cand face lucruri rele nu le constientizeaza. Ai grija de el.

| CoraPersefone a răspuns (pentru Himera):

De ce i-ai dat sfatul asta? nu vezi ca e nebuna de legat!?! crezi ca va face ceva cretina? doamne feri ca mi frica de oameni d-astia!

| Himera a răspuns (pentru CoraPersefone):

Mai sunt oameni cu accese de furie, dar care nu sunt neaparat rai.

| benny a răspuns:

Esti sado masochist l-ai f...t si in c.r?

| CoraPersefone a răspuns:

Mai rar om ca tine, fraiero si inculto! ti-as da eu peste gura pana ti-ar sarii toti dintii, tampita ce esti! du-te si arunca-te pe Dunare ca oameni ca tine fac degeaba umbra pamantului prin prostie si idiotenie! cretinii ca tine trebuie intrenati in sanatorii!

| Andr3 a răspuns:

E intrebare pusa la misto sau esti tampit/a?! nu te omora o mica muscatura. oamenii k tine nu merita sa detina animale

| Kesha1428 a răspuns:

Vai.crying bietul animal! Cu ce ti-a gresit asa de tare?crying o simpla muscatura nu omoara pe nimeni,bine,daca nu e de nu stiu eu ce paianjen,dar iepurele? De ce il mai ti? Sa-l chinui? Da-mi-l mie, ca eu ador iepurasii, sunt animalele mele preferate.Si te rog, incearca sa te potolesti, chiuni bietul animal degeaba!crying crying crying crying Un psihiatru ar fi de ajutor!winking crying

| HelloKitty20 a răspuns:

Ce suflet ai in tine?straight faceDoamne iarta`ma, nu tie mila mai? Ii un suflet si el.Trebuiesti aruncat la cainioh go on, asta meriti.

| zw33ty a răspuns:

Ai o problema! cum sa dai intr-un animal?!?!?! animalutul ala nu gandeste si probabil te-a musca pentru a se apara! doamne...

| zw33ty a răspuns (pentru JustmeV):

Doamneee da nu imi vine sa creddd :O cred ca nici el/ea nu are nici macar mintea acelui iepure...

| JustmeV a răspuns (pentru zw33ty):

Apoi clarlaughing. Daca atata o poate capul oh go on.

| JustmeV a răspuns (pentru zw33ty):

A apucat-o nebunia pe saraca fata/baiat.hee hee

| 88diana88 a răspuns:

Iti zic eu cum sa te opresti : da.ti foc -_-! Ratatule!