| mircea19 a întrebat:

Am 1. 67, 45kg, baiat. Ce zice-ti e bine? Eu vreau sa ma ingras putin macar 53kg. O sa arat mai bine. Spuneti-mi cum sa ma ingras.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Emilian601 a răspuns:

Ca sa poti sa te ingrasi "frumos" laughing trebuie sa mananci cam de 5 ori pe zi (cat sa nu mai simti pofta de mancare) si sa mai faci miscare 1 data la 2 zile (cam 1h:20 min) ...si mesele de peste 8-9 seara sunt binevenite happy

| mircea19 explică (pentru Emilian601):

Eu fac sport fotbal cam 5 antre pe saptmana

5 răspunsuri:
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

E bine ar daca vrei sa te ingrasi mananca dulciuri mai ales ciocolata, vitamina

| Simonαα a răspuns:

Pai daca vrei sa te ingrasi..mananci seara dupa ora 8 [mai multa paine]. s-au mananci mai multe dulciuri [dar nu sunt sanatoase] Sper ca te-am ajutat! happy

| Simonαα a răspuns:

Dar eu zic sa nu te ingrasi..pt.ca o sa vrei sa slabesti pe urma si va fi greu..Eu zic ca e bine asa cum esti happy Parerea mea big grin