| carla_1612 a întrebat:

Deci am o problema :ubesc un baiat e foarte dragut si ingrijit vorbesc destul de des cu el. ma consider ca nu arat tocmai rau 1.73-53kg. dar parca vreau sa mai slabesc putin din burtikahappy mi-a spus ca hai sai ncercam (sa neF) am luat asa in gluma faza e ca il iubesc el e simpatizat aproape de toate fetele ce credeti?

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

In nici un caz!
Doar daca nu tii la tine deloc!
Asemenea baieti,simpatizati de toate fetele,le intreaba acelasi lucru pe toate, din zece, una va fi mai proasta si va spune "Da".
Ai grija sa nu fii tu aceea.

| happyyyyyyyyyyyyyyy a răspuns:

Pai. cam cati ani ai? la o varsta de 13-16 poate si mai mult nu sti ce inseamna sa iubesti. a iubi inseamna de ati da viata pentru acea persoana. in al doilea rand nu cred ca ar trebui sa slabesti happy. si eu sunt cam ca tine si iti zic ca nu trebuie sa ti de la varsta asta diete. dupa. il cunosti pe acest baiat? sau ai vorbit cu el doar pe mess. si il placi fizic. daca asta e si deja ti-a spus daca "vreti sa va f" pff. poate a spus in gluma sau poate. doar vrea sa te foloseasca dupa cum fac baietii din ziua de azi. ce sa zic thinking daca e simpatizat de toate fetele care e problema. e interesant sa fi cu un baiat pe care il plac multe fete.si te simti si tu bine. dar o sa ai parte atunci si de foarte multe invidi si dusmanii. ii cunosti caracteru acestui baiat? poate e mistocar si doar vei suferi. si nu cred ca are rost. conteaza foarte mult si caracteru crede-ma. trebuie sa iti pui toate aceste probleme si sa tragi o linie. nu e ultimul baiat de pe acest pamant. :*

| Ale_4414 a răspuns:

Daca ti-a zis sa va "F" nici n-are rost sa te complici.happy