| Alex99999999 a întrebat:

Am 12 ani si de ceva timp am problema asta. Orice fac, ca scriu, ca ma joc un joc pe telefon, mainile si picioarele imi transpira foarte rau. Puteti spune: de la emotii ai problema asta...

Dar... Cum sa am emotii cand scriu?

Ce trebuie sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Alex99999999 explică:

Kristescu mai scrie o data ca nu imi apare nimic... Niciun comentariu

| CinevaCurios24 a răspuns:

Posibil sa fie din cauza hormonilor. In cazul in care ti se pare anormal, ai putea sa vorbesti cu parintii sau medicul de familie despre aceasta problema. E posibil si ca glandele sudoripare sa fie afectate de schimbarile dese de temperatura din ultima vreme(a nins in Aprilie dupa cum bine stii, iar acum sunt +20°C).
Toti suntem afectati de schimbarile de temperatura, fiecare in diferite feluri(majoritatea racesc, dar sunt si alte manifestari). Sper ca ti-am fost de ajutor si ca nu te-am bagat in ceata cu ceva. ^^

| kristescu a răspuns:

Sa astepti sa cresti, asa se mai intampla din cauza hormonilor cred

| Ovy_Ovyx_1995 a răspuns:

Esti in stare de pubertare si organismul se schimba.Nu te panica nu este nimic grav doar sa in organismul tau se petrec anumite schimbari! funda?