| DenisaBun a întrebat:

Am 14 ani. Ma poate ajuta cineva cu ceva!
Cred ca de la nastere sau chiar de la 2 ani mi-au aparut niste pete albe pe maini si pe picioare si imi este rusine sa ma duc pe plaja asa! De foarte mult timp eu sunt cam bolnava am fost dar acum nu mai sunt am fost internata da dar nu pentru pete si doctori mi-au dat creme si ca sampoanele de trebuie sa ma dau cu ele cand fac baie si nu pot scapa de pete ajutati-ma va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Artz a răspuns:

Ar trebuit sa te duci la un dermatolog sa vezi daca petele tale albe chiar te afecteaza + ar trebui sa iti faci si toate analizele ca vezi de ce esti asa de bolnava ( nivelul leucocitelor, trombocitelor, EKG, RMN... etc )

| DenisaBun explică (pentru Artz):

Multumesc si analize fac de 3 ani!

1 răspuns: